בלוג

?איך את יודעת אם קבלת "סימן" מהיקום או מה המשמעות שלו


"קמתי בבוקר", היא מספרת לי "וראיתי שתי יונים לבנות יושבות על החלון שלי. מה זה אומר?" "זה אומר ששתי יונים יושבות על החלון שלך", עניתי לה.


בכל רגע נתון נוכל למצוא "סימנים" אבל המשמעות שלהם מתבהרת רק כשאנחנו מוכנים לשאול שאלה. ברור לנו שאם ייגש אלינו חבר ויגיד לנו בשעה 19 אין לזה שום משמעות, אלא אם שאלנו אותו מתי נפגשים היום.

ככה מתנהל גם הייקום האנרגטי סביבנו.

אם נשאל שאלה ונפתח את עצמנו להקשבה, נהיה עירניים נוכל לשים לב שמגיעות "תשובות". זה יהיה באובייקטים שיופיעו מולנו, בשיר שייתנגן פתאום ברקע, בשיחה של אנשים זרים שיעמדו מולנו בתור, בקלף שנשלוף, בכל דרך שרק תוכלו להעלות על הדעת. אין ספר פירושים בו יונה אומרת כך או אחרת. הסמל תמיד יהיה בעל משמעות עבורנו, "האסימון יפול" כיוון שיהיה חיבור לשאלה שלנו.

הנה כמה טיפים חשובים: 1. העלו שאלה פתוחה (בלי תשובה פנימית, בלי כן, לא…) 2. שחררו את השאלה מכם לייקום. אם היא ממשיכה להסתובב בראש שלכם לא יהיה מקום לתשובה 3. היו ערניים באותו היום לקבל מענה כלשהו 4. היו אקטיביים (לשבת על הכורסא בלי לעשות דבר לא יאפשר לאותות להגיע) 5. אל תשאלו שאלה נוספת עד שלא קבלתם מענה, כך תוכלו להבין מה האות שהגיע לאיזו שאלה 6. תתנסו, תתנסו, תתנסו


מוזמנים לתרגל ואשמח לשמוע איך זה עובד לכם

פוסטים אחרונים
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon

האילנות 19, חדרה

מייל: rinoy34@gmail.com

054-773-5300‏

© 2017 by Rina Levit. Proudly created with Wix.com

רינה לויט