רקע המדמה רצפת פרקט

 טיפולים אישיים

היומיום שלנו עמוס במשימות, בתפקידים, בריצות תמידיות. במעט מידי רגעים אנחנו שואלים את עצמנו "מה שלומנו?", "איפה אנחנו עם עצמנו היום?"

מה שלרוב קורה לנו זה שהחיים נוטים לעצור אותנו כשאנחנו לא עושים זאת עבור עצמנו.

עצירה בחיים יכולה להיות כש:

- הגוף מאותת שלא נעים לו- כאב, מגבלה, קושי, מחלה

- תחומי חיים שונים (זוגיות, הורות, עבודה) לא מתקדמים כמו שדמיינו או עולות מורכבויות שדורשות שינוי.

לרוב אנחנו מבקשים להימנע מהעצירות האלו, מבקשים להבין מה קורה ולהמשיך מהר קדימה. אבל אם לא נתעמק, נפענח, נשחרר את מה שדרוש, הסוגיה תחזור על עצמה בדרך כזו או אחרת.

בפגישה האישית איתי זה הזמן להרפות מהכאב (הפיזי, הרגשי או המנטלי), להבין מה הוא מבקש להציף ובעזרת מגוון הכלים לשחרר תקיעות וללמוד לתקשר עם עצמנו באופן חדש, משותף והרמוני. 

מה עושים בקליניקה

דמיון מודרך

בעזרת טכניקות של מדיטציה ודמיון מודרך נחווה התחברות לחלקים הפנימיים, לילד הפנימי, לעצמי וקבלת תובנות ומסרים. בנוסף התהליך מייצר הבנה של  הנושאים המרכזיים איתם אנו מתמודדים, חיבור ליכולות האישיות ומביא לתחושת רוגע וביטחון.

Access Consciousness®

גישה תאורטית ובעיקר מעשית, שמציעה לנו מגוון עצום של כלים פרקטיים לחולל שינוי במציאות חיינו. במפגשים אישיים אחד על אחד נחווה תהליך אנרגטי שפותח חסימות ותקיעויות בתחומי חיינו השונים, מרחיב תודעה ומחזיר תחושת מודעות לעצמנו ויכולותנו.

מתאים לנושאים פיזיולוגיים ורגשיים כאחד

שחזור גלגולים

טכניקה עוצמתית שפותחת הזדמנות לרפא ולהבין מורכבויות בחיים הנוכחים דרך הצצה ותיקון חוויות מתקופות חיים קודמות. מתאים במיוחד לטיפול בקשיים במערכות יחסים, דפוסים חוזרים, פוביות ועוד.

תקשור והעברת מסרים

יחד נפתח ערוץ תקשורת עם חלקים לא מודעים שלנו, יישויות מלוות ומדריכות, על מנת לקבל מידע אישי שיעזור לשפוך אור על מערכות יחסים, נסיבות וארועי חיים.